Новини / Тваринництво     26 квітня 2019 10:24

Через брак корму в Дніпрі 200 коней за крок від смерті

На Дніпропетровському кінному заводі № 65 закінчилися корми. Над тваринами нависла загроза загибелі – 200 коней можуть померти голодною смертю, якщо не буде вжито заходів. Керівництво підприємства очікує на допомогу від Мінагрополітики.

Про це повідомляє УНІАН.

Зараз на заводі все маточне поголів’я має підсосних лошат. Саме лошатам загрожує загибель у першу чергу, оскільки через недбале годування деякі кобили з маточного поголів’я почали втрачати молоко.

Читайте: У Зеленського розповіли, яке рішення приймуть щодо ринку землі

Керівництво заводу проінформувало Мінагрополітики про критичний стан справ на заводі, проте поки ніяких дій з боку відомства не було вжито. Зараз на підприємстві працює ветеринарна інспекція, яка «зафіксувала всіх коней з маточним поголів’ям і відсутність кормів».

«Зроблено це для того, щоб у разі масової загибелі коней ветеринарна інспекція змогла пояснити причину загибелі поголів’я», – прокоментували на заводі.

Landlord раніше повідомляв про те, що науковці британської компанії «Alltech» провели масштабне дослідження в кількох регіонах країни, під час якого аналізували витрати кормів на фермах, яких можна було б уникнути. За їхніми підрахунками, 25% сіна використовуються не за призначенням і врешті стають відходами. Це ж стосується силосу та інших сухих кормів.

Читайте також

Матеріали по темі