Новини    19 жовтня 2018 15:04

Через блокування роботи «Росток-Холдинг» урожай на третині площ компанії може загинути


Група компаній «РОСТОК-ХОЛДИНГ»  занепокоєна  загрозою загибелі врожаю на третині площ, які знаходяться в обробітку, по причині блокування правоохоронними органами роботи підприємств групи. Наразі залишаються незібраними майже 17 тис. га кукурудзи, 4 тис. га сої, 1 тис. га соняшнику. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Як раніше повідомляв LANDLORD, 8 жовтня правоохоронні органи зупинили роботу агрохолдингу через  рішення райсуду Харківської області, який в якості запобіжного заходу застосував арешт активів, заборону збирати врожай і здійснювати продаж зерна.

«Кожен день влада говорить про підтримку вітчизняного виробника. Ми виростили врожай, але його збір заблоковано через рейдерські дії по відношенню до компанії. Доки триватиме це свавілля? Чому після Майдану, після усіх обіцянок влади «покласти рейдерів обличчям у підлогу» — ці рейдери сьогодні на наших полях?», — наголошує Голова Ради директорів «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Віктор Купавцев.

Група компаній «РОСТОК-ХОЛДИНГ» сподівається на адекватну реакцію влади у найближчі дні, тому що загибель врожаю — це не тільки втрата для окремо взятого аграрного підприємства, це — відсутність надходжень до  бюджету, а також серйозні соціальні  наслідки для Чернігівської та Сумської областей.

«Чи може українська влада, яка звертається до міжнародних структур за фінансовою допомогою, дозволити втратити врожай? Думаю, що ні. Дозвольте аграріям нормально працювати — і ми наповнимо бюджет країни. Всім відомо, що аграрний сектор є одним із основних джерел наповнення як державного, так і регіональних бюджетів», — заявив Генеральний директор «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Валерій Ласьков.

Наразі працівники «РОСТОК-ХОЛДИНГ» та партнери компанії з тривогою спостерігають за розвитком ситуації навколо підприємств групи.

Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні та реалізації зернових культур, а також виробництві та продажу молока. Під контролем групи близько 60 тис. га. До групи також належать 5 тваринницьких ферм, 3 елеваторні комплекси та ряд торгових компаній.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...