Новини / Трейдинг     05 грудня 2019 09:15

Британець Саймон Чернявський очолив ДПЗКУ

Новий керівник ДПЗКУ призначений тимчасово, незабаром на посаду оголосять конкурс

Повідомлення про низку кадрових призначень, у тому числі про нового виконувача обов’язків голови правління Акціонерного товариства «Державна продовольчо-зернова корпорація України»  розміщене на офіційному порталу КМУ. Також про це на своїй сторінці у Fасеbook повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов.

За його інформацією, на постійну посаду  незабаром оголосять конкурс. До Чернявського ДПЗКУ очолювала Ірина Марченко, вона звільнена з посади.

«На ДПЗКУ буде створена наглядова рада», – також повідомив міністр.

Саймон Чернявський має британське громадянство. Про це пише народний депутат від «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко у Fасеbook. Відомо, що раніше новий очільник ДПЗКУ був генеральним директором «Мрія Агрохолдинг», куди прийшов як антикризовий менеджер.

Читайте: ДПЗКУ заборгувала Китаю $1,2 млрд – Милованов

Колишній голова правління ПАТ ДЗПКУ (2010-2014 роки) Петро Вовчук є фігурантом кримінальної справи про заволодіння коштами корпорації. Наприкінці жовтня цього року його затримали у столиці Литви Вільнюсі, пише Главком.

Довідка: Акціонерне товариство «Державна продовольчо-зернова корпорація України» – національний оператор зернового ринку України. Спеціалізується на зберіганні, переробці, перевалці та експорті зернових. Корпорація має 55 філій, їй належить 10% сертифікованих елеваторних потужностей України.

Як повідомляв раніше Landlord, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства отримало в підпорядкування майже 500 агропідприємств  підприємств, серед яких і ДЗПКУ.

Читайте також