Новини    14 липня 2022 16:59

Бразилія запевнила у підтримці України на усіх рівнях

Уряд Бразилії поділяє позицію України щодо питання із зерном та готовий надалі співпрацювати у цій сфері, надаючи нашій державі необхідну допомогу

14 липня міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський у межах робочого візиту до Львова зустрівся з послом Бразилії в Україні Нортоном де Андраде Мелло Рапеста. Під час зустрічі пан посол висловив свою прихильність уряду України, а також підкреслив, що уряд Бразилії поділяє позицію України щодо питання із зерном та готовий надалі співпрацювати у цій сфері, надаючи нашій державі необхідну допомогу, повідомляє пресслужба Мінагрополітики.

Він наголосив, що Україна та Бразилія мають дуже тісні зв’язки понад 130 років, і його країна зацікавлена в тому, щоб і надалі укріплювати цю співпрацю та сприяти подальшому економічному розвитку України.

бразилія сприятиме україні на всіх рівнях — посол бразилії в україні нортон де андраде мелло рапеста

Сольський ініціював створення Ради виробників й експортерів зерна та проведення конференцій, присвячених питанням розвитку та обміну досвідом і технологіями агропромисловості.

Результатом зустрічі стане подальше обговорення між США, Канадою, Австралією, Бразилією формату спільних заходів для формування єдиної позиції з питань експорту олійних та зернових культур, а також обміну досвідом у таких сферах, як плодоовочівництво, тваринництво та інших.

бразилія сприятиме україні на всіх рівнях — посол бразилії в україні нортон де андраде мелло рапеста

Посол Бразилії висловив готовність сприяти такій співпраці на всіх рівнях для поглиблення тісного історичного зв’язку наших держав.

Нагадаємо, міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський у межах робочої поїздки до Берліна зустрівся з Федеральним міністром продовольства та сільського господарства ФРН Джемом Оздеміром та Парламентським держсекретарем Міністерства цифрових технологій і транспорту Олівером Лукшичем. Під час зустрічі обговорили питання експорту українського зерна.

Створення мережі зерносховищ у сусідніх європейських державах, що запропонували експерти США, розв’яже проблему експорту нового врожаю.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...