Новини / Політика     16 березня 2020 17:05

Бізнес на карантині: Дубінський пропонує кредитні канікули

Депутат від фракції «Слуга народу» висунув пропозицію ввести для підприємців кредитні канікули, зупинити перевірки з 18 березня по 18 вересня 2020 року та не нараховувати відсотки за кредити. 

Олександр Дубінський запропонував Верховній Раді внести деякі зміни до Податкового кодексу, щоб знизити негативні наслідки поширення коронавірусу в Україні.

Читайте: Рекордний обвал на світових ринках – скільки втратили найбагатші люди світу

Серед пропозицій – відстрочити сплату єдиного соціального внеску, ввести кредитні канікули та встановити мораторій на документальну та фактичну перевірку бізнесу на період з 18 березня по 18 вересня 2020 року.

Також депутат пропонує на період карантину звільнити від сплати єдиного податку суб’єктів господарювання, які обрали спрощену систему оподаткування всіх груп платників єдиного податку та не нараховувати підприємцям відсотки за користування кредитами.

Раніше LANDLORD писав, що Україна наближається до світової фінансово-економічної кризи через епідемію коронавірусу. Проте кризові явища відкривають додаткові можливості для внутрішнього ринку, сільгоспвиробників, виробників техніки, експортерів.

Фото: uk.wikipedia.org, УНІАН

Джерело: УНІАН

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також