Новини    13 січня 2018 08:11

Протести аграріїв: фермери виразили недовіру керівництву Держгеокадастру Маньківського району


За підсумками акції протесту проти свавілля Держгеокадастру Маньківського району Черкаської області більше 100 місцевих аграріїв закликали керівника установи Григорія Білецького піти у відставку. Про це повідомляють у Всеукраїнській аграрній раді.

Також аграрії звернулись до президента, Національного антикорупційного бюро та Генераьної прокуратури, щодо незаконних дій районного Держгеокадастру.

«Аграрії Маньківського району Черкаської області завершили розпочату вранці акцію протесту під стінами районного Держгеокадастру. Основною причиною для проведення даного заходу стало свавілля керівництва державної установи, яке сфабрикувало результати проведених напередодні торгів щодо передачі в оренду земельної ділянки. Раніше цю землю орендував і оброблював фермер Григорій Білецький, керівник господарства «Білецького». Однак на цей раз він не зміг взяти участь в аукціоні, оскільки кілька документів з поданого ним пакету були вилучені», – йдеться у заяві.

За словами учасника заходу – члена Всеукраїнської Аграрної Ради та Асоціації виробників молока, Миколи Северина, керівництво Держгеокадастру Маньківського району відмовило сільгоспвиробникам у проведенні повторного аукціону та не надало вичерпних пояснень з цього приводу.

«Будемо звертатись в усі можливі інстанції і відстоювати своє право на законних підставах бути учасниками аукціону на передання ділянок державної власності в оренду, а не просто бути виставленими на вулицю», – відмітив він.

За результатами проведеної акції протесту, більше 100 сільгоспвиробників виразили недовіру керівнику Держгеокадастру Маньківського району – Григорію Білецькому.

«Аграрії запропонували керівнику Держгеокадастру в Маньківському районі написати заяву про звільнення, оскільки він не підтримує сільгоспвиробників і працює невідомо як. На жодне питання він не знав відповіді, хоча це входить у його компетенцію. Вірніше, знав, але не давав пояснень», – додав Микола Северин.

Згідно повідомленню ВАР, у випадку, якщо керівництво районного Держгеокадастру не виконає законних вимог аграріїв, акції протесту продовжуватимуться та поширюватимуться на інші регіони України.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...