Новини / Тваринництво     25 лютого 2019 08:18

Білок – з комах: французька ферма з вирощування жуків отримала $125 млн інвестицій

Французький засновник сільськогосподарського підприємства з вирощування комах «Ynsect» отримав від інвесторів рекордні $125 млн інвестицій у своє виробництво. Кошти були виділені в рамках фінансування серії C, тобто на ранніх стадіях виробництва. Угода в цій сфері стала однією з найбільших в Європі.

Про це повідомляє «All about feed».

Компанія почала свою роботу 2011 року. На фермі виробляють інгредієнти для рибних кормів, кормів для домашніх тварин та добрив. Сумарно від інвесторів за весь час діяльності отримала $160 млн.

ЧитайтеБджоли не винні: за отруєння комах аграріїв саджатимуть до в’язниці

Цього разу інвестиційний раунд очолила британська компанія «Astanor Ventures». Це – новий інвестиційний фонд впливу на продукти харчування та сільське господарство зі штаб-квартирою в Лондоні.

«Ynsect» використовуватиме фінансування для побудови найбільшого в світі комахоїдного господарства, розташованого в Ам’єні на півночі Франції. На початку планують виробляти 20 тис. тонн білка комах на рік. Далі потужності будуть збільшувати.

Як раніше повідомляв Landlord, в Індонезії вчені виявили самку найбільшої на Землі бджоли Мegachile pluto, яку вважали вимерлою вже 38 років тому. Через розвиток сільського господарства в Індонезії та внаслідок масової вирубки лісів цей вид бджіл перебуває під загрозою зникнення.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також