Новини / Логістика     15 лютого 2022 08:31

Біля причалів Маріупольського порту знаходяться під обробкою 7 суден: фото

Маріупольський порт працює у звичайному режимі

Біля причалів Маріупольського порту знаходяться під обробкою 7 суден. Про це повідомляє пресслужба порту у Facebook.

“На першому причалі відбувається навантаження 13500 л олії соняшникової на т/х «DONGFUSHAN» (прапор Гонконг). Вантаж попрямує до Індії. Біля другого причалу пришвартовано т/х «LADY SEMA» (прапор Панама). Судно візьме 13050 тонн шроту соняшника для доставки вантажу у Францію”, – йдеться в повідомленні.

На десятому причалі під обробкою т/х «SALVINIA» (прапор Ліберія). Судно візьме 9749 тонн слябів. Країна призначення – Італія.

На шістнадцятому, сімнадцятому та вісімнадцятому причалах традиційно здійснюється перевалка сталі у рулонах, пачках та листах. Судна «SIYA» (прапор Ліберія), «ANNABELLA» (прапор Коморські острови) та «PETROBULK 1» (прапор Сент-Кітс і Невіс) доставлять відповідно 10081 тонн, 9316 тонн та 7300 тонн металопродукції до Єгипту, Іраку, Туреччини та Італії.

Біля другого причалу ДП «АСРЗ» пришвартовано т/х «SEA GLORY» (прапор Палау), судно приймає пшеницю для відправки до країни-замовника.

Наголошується, що Маріупольський порт працює у звичайному режимі. На зовнішньому рейді очікує 1 судно, Керченську протоку та Чорне море проходять 5 суден.

Раніше Landlord повідомляв, коли планують відкрити навігацію на Дніпрі.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також