Новини / Рослинництво     06 березня 2019 17:55

BASF вироблятиме в Європі фунгіциди на основі Revysol®

Компанія BASF отримала дозвіл на випуск інноваційних фунгіцидів на основі Revysol® в Європі.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Нова фунгіцидна інновація Revysol ® компанії BASF – це перший ізопропанол-азол на світовому ринку. Його реєстрація у Європі стане важливим етапом: він дасть аграріям у Європі та по всьому світу новий, високоефективний інструмент для вирішення проблем резистентності та для оптимізації виробничих процесів.

«Аграрії шукають інноваційні та сталі рішення для покращення виробничих процесів. Revysol ® дозволить ефективніше управляти господарством та зменшить погодні ризики. Завдяки йому аграрії будуть отримувати вищі та стабільніші врожаї, які максимізують їхні доходи», – сказав Лівіо Тедескі, старший віце-президент підрозділу Agricultural Solutions BASF у країнах Європи, Близького Сходу, Африки та СНД.

Зернові культури є найважливішими в Європі, вони займають понад 50% оброблюваних земель. Саме тому BASF реєструє першими препарати на основі Revysol ® саме для зернових, що дозволить високоефективно боротися з такими хворобами, як септоріоз злаків та види іржі на пшениці або рамуляриоз ячменю. Реєстрація препаратів на основі Revysol ® для зернових очікується у 2019 році для сезону 2020 року з урахуванням локальних реєстрації у країнах.

Читайте: Як глобальні цілі ООН втілюються в Україні на прикладі сільського господарства

Подальші реєстрації препаратів на основі Revysol ® будуть для таких культур, як олійний ріпак, кукурудза, фрукти та овочі, а також виноград.

«Для розробки Revysol ® ми застосували всю експертизу, яку маємо щодо фунгіцидів, досвід співпраці з регуляторними органами, а також напрацювання в напрямку сталого розвитку. Саме це було необхідно, щоб
створити надефективний препарат, що відповідає високим нормативним вимогам», – сказав Юрґен Олдевем, старший віце-президент з питань безпеки та реєстрації продукції підрозділу Agricultural Solutions BASF.

Очікується, що Revysol® стане новим блокбастером у сегменті фунгіцидного захисту компанії BASF, а його потенціал пікових продажів вимірюється в понад 1 мільярд євро.

Раніше Landlord повідомляв про 30 інноваційних продуктів від BASF.

Читайте також