Новини / Технології     01 березня 2019 14:43

Інновації в агросекторі: 30 нових продуктів BASF

Широка лінійка хімічних та біологічних ЗЗР, насіння, а також цифрові рішення – понад 30 нових продуктів компанії BASF з’являться на світовому ринку вже до 2028 р. Вони підвищуватимуть врожайність та якість сільгоспкультур, а також ефективно забезпечуватимуть стале агровиробництво.

За прогнозами компанії, максимальна сума продажів становитиме понад 6 млрд євро.

BASF постійно інвестує в дослідження та розробки. Зокрема:
– у 2018 р. компанія витратила на це 679 млн євро;
– у 2019 р. – планує близько 900 млн євро.

Крім інвестицій, інноваційне портфоліо BASF базується на інтеграції придбаних бізнесів та стратегічному партнерстві.

Читайте: Заступник міністра екології Вакараш має арсенал мисливської зброї вартістю понад мільйон гривень

«Ми активно працюємо над оновленням нашого поточного портфоліо задля створення ще більш інноваційних та сталих рішень. Сталий розвиток міцно вбудований у весь науково-дослідницький процес BASF, від досліджень до розробки продукту. Це дозволяє нам створювати високоефективні та інноваційні технології, які допомагають аграріям, суспільству і планеті», – відзначив Маркус Хельдт, президент підрозділу BASF Agricultural Solutions.

Інноваційні дослідження пов’язані з глибоким розумінням сучасних викликів. Такі чинники, як непередбачувані погодні умови, нестача природних ресурсів, дефіцит орних земель і боротьба з хворобами та шкідниками зумовлюють актуальність питання забезпечення продовольством зростаючого населення світу, що надає ще більшого значення інноваціям.

Дослідження та розробки у виробництві сої є прикладом інноваційної сили компанії BASF:

  • Нові сорти і насіння сої під торговою маркою LibertyLink®GT27™, яке дозволить аграріям застосовувати гербіцид Liberty®, що чудово контролює післясходові бур’яни завдяки своєму спектру дії. Комплексна інноваційна технологія для сої буде доступна для аграріїв під брендом Credenz®. Її запуск планується до 2020 р.
  • Нематецидне та фунгіцидне рішення з протруювання насіння ILeVO® як ефективний засіб боротьби з хворобами та шкідниками. Це єдиний продукт на ринку США, який забезпечує ефективний захист від «синдрому раптової смерті» (SDS) і нематод. Це рішення сприяє розвитку більш здорових рослин і високому врожаю. До 2020 р. у Бразилії очікується перша реєстрація.
  • Гербіцид Tirexor®. Ця нова діюча речовина була спеціально розроблена для контролю стійких бур’янів, включаючи основні однодольні та дводольні бур’яни. Компанія подала цей препарат на реєстрацію в Австралії та Північній Америці у 2018 р. BASF очікує отримати першу реєстрацію в Австралії у 2020 р.
  • Інсектицид Broflanilide (розроблено BASF спільно з компанією Mitsui Chemicals Agro, Inc). Ця діюча речовина має потужний та широкий спектр дії на комах-шкідників. Перші запуски на ринках очікуються до 2020 р.

BASF пропонує також інноваційне портфоліо і на таких культурах, як  ріпак, пшениця, рис, а також фрукти та овочі. Нещодавно придбані компанією бізнеси значно розширили інноваційну платформу BASF, що надало агровиробникам більш комплексні рішення.

Інноваційні проекти для підвищення врожайності

Управління резистентністю – один із основних викликів, з яким стикаються сучасні аграрії.  Завдяки нещодавно анонсованому фунгіциду Revysol®, BASF надасть агровиробнкам необхідне рішення  для управління резистентністю на багатьох важливих культурах, включаючи зернові, сою, кукурудзу, фрукти та овочі. Новітня діюча речовина надасть фермерам відмінну біологічну ефективність на різних культурах і гнучкість у застосуванні. Revysol® допоможе аграріям у всьому світі розкрити повний потенціал культур, підвищити врожайність та покращити якість врожаю. Перші реєстрації вже отримані в Колумбії та Кореї, наразі BASF готується до запусків на інших ринках. Поява перших препаратів на зернові культури на основі Revysol® очікується в 2019/2020 роках. BASF також планує представити новий продукт для протруювання насіння на основі Revysol® під брендом Relenya™. Цей продукт захистить насіння та кореневу систему зернових культур від патогенів грибних хвороб на ранніх етапах розвитку рослини. Перша реєстрація очікується у 2021 році в США.

Нові продукти цифрового агровиробництва

Клієнти BASF є підприємцями у складному бізнес-середовищі, оскільки доводиться аналізувати все більше й більше даних для прийняття  обгрунтованих рішень. Xarvio™ Digital Farming Solutions компанії BASF пропонує агровиробникам такі цифрові рішення, як xarvio™ FIELD MANAGER Manager та xarvio™ SCOUTING для обробки та аналізу цих даних.

Xarvio™ Healthy Fields – на етапі концепції це рішення для ефективного захисту рослин не тільки допоможе вибудувати систему захисту в конкретних зонах поля за допомогою xarvio™  FIELD MANAGER, але й гарантуватиме успішність застосування засобів захисту.

Ці продукти та рішення представлені в 30 інноваційних проектах, які будуть запущені на глобальному рівні до 2028 р.

Landlord раніше повідомляв про те, що компанія BASF презентувала дві новинки, що з’являться на ринк у 2019 році, — гербіцид для сої Корум®, фунгіцидний протруйник для зернових Кінто® Плюс.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також