Новини    07 травня 2018 17:31

BASF підписала угоду з Bayer на придбання додаткових активів та частки бізнесу


На довершення до минулорічних домовленостей компанія BASF підписав угоду про купівлю додаткових активів та частки бізнесу Bayer. Про це повідомляє прес-служба BASF.

«Це придбання зробить BASF ще вигіднішим партнером для аграріїв завдяки зміцненню нашого портфелю засобів захисту сільськогосподарських культур та виходу на ключові ринки насіння. Збільшення масштабу нашої діяльності пришвидшує наше зростання у всіх регіонах», – пояснив доктор Курт Бок, голова Ради директорів BASF SE.

Bayer запропонувала вивести ці активи в рамках запланованого поглинання компанії Monsanto. Нова угода включає:

  • увесь бізнес Bayer з насіння овочів під торговою маркою Nunhems®;
  • продукти з протруювання насіння під торговими марками Poncho®, VOTiVO®, COPeO® та ILeVO®;
  • науково-дослідну платформу з селекції гібридів пшениці;
  • комплексну сучасну платформу для цифрового землеробства Хarvio™.

Також до угоди увійшли бізнес ріпаку Bayer; деякі гербіциди на основі гліфосату в Європі, які використовуються переважно для промислових цілей; проекти з якісного дослідження ріпаку та певних неселективних гербіцидів та нематоцидів.

Загальна вартість купівлі додаткових активів та часток бізнесу, які згодився придбати BASF цього разу, складає 1,7 млрд євро (сума може дещо змінитися в процесі закриття угоди). За 2017 рік продажі продуктів цих бізнесів становили близько 745 млн євро.

Ця покупка доповнює угоду між BASF та Bayer, підписану 13 жовтня 2017 року, яка передбачає придбання глобального бізнесу неселективних гербіцидів гліфосинат-амонію; насіння основних сортів культур на окремих ринках, дослідження і селекційні можливості для цих культур разом з торговою маркою LibertyLink®.

Вищезазначені активи згенерували продажі на 1,5 млрд євро у 2017 році. Загальна вартість цієї транзакції складає 5,9 млрд євро, що також може змінитись в процесі закриття угоди.

Обидві транзакції, сумарні продажі продуктів яких у 2017 році становили 2,2 млрд євро, у 2016 – 2,0 млрд євро, доповнюють бізнес BASF у галузі засобів захисту рослин і біотехнологічних розробок та відкривають нові можливості для росту прибутку та інновацій. Загальна вартість купівлі обох часток бізнесів складає 7,6 млрд євро, за умови певних коригувань при закритті. У 2016 році об’єднані бізнеси сформували EBITDA у розмірі 550 млн євро (за умови коригувань початкових прогнозів).

Всі транзакції залишаються предметом закриття угоди про поглинання Bayer компанії Monsanto, яке очікується у другому кварталі 2018 року. Придбання BASF бізнесів та активів, які компанія Bayer вирішила вивести в рамках запланованого поглинання Monsanto, підлягає затвердженню відповідними органами влади.

Продуктовий портфель концерну BASF складається з 5 сегментів: хімікати, спеціальні продукти, функціональні матеріали та рішення, рішення для сільського господарства, а також нафта і газ. У 2017 році обсяг продажів концерну склав 64,5 млрд євро.

Підрозділ засобів захисту рослин (Crop Protection) концерну BASF тісно взаємодіє з аграріями, фахівцями у сфері сільського господарства, експертами з контролю шкідників та іншими галузевими спеціалістами. Спираючись на цю співпрацю, компанія BASF здійснює науково-дослідницьку роботу, розвиває портфель продуктів та послуг. У 2017 році обсяг продажів Crop Protection склав понад 5,7 млрд євро.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...