Новини    10 вересня 2021 17:00

Астарта посіла друге місце серед аграрних компаній світу

Астарта посіла друге місце серед 89 аграрних компаній світу у глобальному ESG рейтингу

Агрохолдинг Астарта покращив свій минулорічний результат і тепер посідає II місце серед 89 аграрних компаній світу, оцінених агентством Sustainalytics і 93 місце — серед 561 компанії харчової промисловості.

Компанія отримала високу оцінку агентства за якість управління матеріальними ризиками ESG Компанії, зокрема у питаннях взаємодії з місцевими громадами, управління людським капіталом, дотримання прав людини та високих стандартів бізнес етики. Оцінка також охоплює низку матеріальних питань ESG, таких як: використання ресурсів, землекористування, біорізноманіття, корпоративне управління, корпоративне управління вуглецем.

Читайте: Астарта продовжує перероблювати імпортований цукор-сирець

Глобальний рейтинг ESG агентства Sustainalytics охоплює 13 650 компаній і включає більшість глобальних показників.

“Якщо донедавна стале ведення бізнесу вважалося нішевим підходом до фінансування та інвестицій, то сьогодні це важливий елемент фінансової стратегії та інвестиційних рішень.
Тепер інвестори, банкіри, експерти та інші стейкхолдери аналізують довгострокову ефективність капіталовкладень, оцінюють її згідно з екологічними, соціальними та управлінськими (ESG) критеріями. Вони звертають увагу на те, як ці фактори впливають на довгостроковий фінансовий ризик та окупність вкладень. Адже саме інтеграція цих чинників у фінансові та бізнес-рішення сприятиме вирішенню глобальних викликів сьогодення”, – зазначив засновник та генеральний директор агропромхолдингу Астарта-Київ Віктор Іванчик.

Раніше Landlord повідомляв, що “дочка” швейцарської компанії інвестує $40 млн у порт “Чорноморськ”.

Джерело: Астарта

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...