Новини / Логістика     01 березня 2019 12:31

Аскет Шіппінг у Миколаєві за 2 місяці перевалив рекордні 300 тис. тонн зернових

Миколаївський філіал компанії «Аскет Шіппінг» у лютому встановив рекорд з перевалки вантажів протягом одного місяця. Так, у лютому обсяг перевалених вантажів сягнув 180,477 тис. тонн. Попередній рекорд обсягом 178 тис. тонн був зафіксований у жовтні 2018-го.

Про це повідомляє ЦТС.

Сумарно за перші 2 місяці цього року, компанія перевантажила 300 тис. тонн зернових і харчових вантажів. Завантажили 15 кораблів на 2 причалах – у морському порту «Ніка-Тера» та «Єврозовнішторг».

Читайте: Аеропорт у Білій Церкві збільшить перевалку вантажів до 20 тонн у місяць

У лютому роботі компанії заважали несприятливі погодні умови. Однак, навіть не зважаючи на тимчасову зупинку, філіалу вдалося встановити рекорд.

Найбільше перевалювали зернові та харчові продукти. Серед яких – кукурудза, пшениця та соняшниковий шрот.

Як раніше повідомляв Landlord, у січні 2019 року українські порти збільшили обсяги перевалки вантажів на 3,4% порівняно з аналогічним періодом 2018-го. При цьому зростання обсягів перевалки зерна становило 21%.

Логістика        01 квітня 2019 12:31

Відвантаження зернових через морпорти України скоротилися на 60%

За період 23–29 березня морські порти України відвантажили 590 тис. т основних зернових, що на 59% менше, ніж за попередній аналогічний тиждень.

Про це повідомляє АПК-Информ.

Обсяги відвантажень зменшилися за всіма зерновими культурами:

  • пшениці – 107 тис. т (↓ на 59%),
  • кукурудзи – 483 тис. т (↓ на 54%).

Ячмінь за звітний період не відвантажувався.

Читайте: До липня 2019 року Україна експортує 47 млн т зерна

За даними експертів АПК-Информ, найбільше основних зернових на експорт з початку поточного МР перевалив Миколаївський порт (9,1 млн т), на 2-му місці – порт Чорноморськ (8,1 млн т), на 3-му – порт Південний (6,7 млн т).

Landlord раніше повідомляв про те, що зерновий термінал MV Cargo в морському порту «Південний» перевалив перший мільйон тонн зернових. Цього показника вдалося досягти всього за 9 місяців роботи.

Поділися

Елеватори        27 березня 2019 22:27

MV Cargo перевалив перший мільйон тонн зернових ВІДЕО

Зерновий термінал MV Cargo в морському порту «Південний» перевалив перший мільйон тонн зернових. Цього показника вдалося досягти всього за 9 місяців роботи.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук компанія MV Cargo.

Зараз термінал перебуває на фінальній стадії будівництва. І хоча MV Cargo працює поки що в тестовому режимі, проте вже сьогодні демонструє один із кращих показників інтенсивності перевалки вантажів серед зернових терміналів Чорного моря – до 30 тис. т на добу.

Читайте: Доступні smart-елеватори – нове рішення компанії Зернова Столиця

Після запуску терміналу на повну потужність він зможе обробляти 5 млн т зернових на рік.

 Як повідомляв Landlord, для терміналу MV Cargo, який планують відкрити вже в травні 2019 року, відома італійська компанія  Golfetto Sangati виготовила навантажувач типу Transload. Його продуктивність – 2000 тонн за годину.

Фото: MV Cargo

Поділися

Логістика        27 березня 2019 15:58

НАБУ має питання до Бердянського порту – детективи проводять обшуки

Детективи НАБУ розслідують обставини недавнього придбання Бердянським морським портом автокрана. Наразі на території порту ведуться обшуки. На роботі підприємства це не позначилося – воно працює у звичайному режимі.

Про це повідомляє УНІАН.

Автокран вартістю 2,5 млн грн морпорт «Бердянськ» закупив через систему ProZorro, проте в детективів НАБУ все ж виникли питання щодо законності цієї операції.

Читайте: Головного агронома МХП викрили у фінансових махінаціях

В адміністрації порту розповіли, що йдуть на контакт з представниками НАБУ і вже надали всі необхідні документи.

Landlord раніше повідомляв про те, що Маріупольський і Бердянські порти скорочують працівників.

Поділися