Новини    22 березня 2018 17:47

«АПК-Інвест» планує подвоїти поголів’я свиней


Найбільший виробник свинини компанія «АПК-Інвест» Бориса Колесникова протягом найближчих років має намір наростити поголів’я свиней до 1 млн. Про це LIGA.net повідомив сам Борис Колесников.

«Найближчі роки ми маємо намір збільшити поголів’я свиней з 570 тис. голів до 1 млн голів. За збільшенням поголів’я піде і розширення земельного банку», – сказав він.

У 2018 році інвестиції в розвиток бізнесу повинні скласти 330 млн грн.

Борис Колесніков спростував інформацію про можливий продаж підприємства або залучення нових акціонерів. «Ця інформація не відповідає дійсності. Антимонопольний комітет, швидше за все, отримав документи про реструктуризацію, і оприлюднив їх», – заявив він.

Борис Колесніков повідомив, що зараз 98% акцій володіє він з дружиною, ще 2% – у народного депутата Дениса Омеляновича.

Згідно з інформацією на сайті Антимонопольного комітету України, відомство планує опублікувати попередні висновки про необхідність чи відсутність необхідності одержання дозволу на придбання фізичними особами – громадянами України – акцій «АПК-Інвест».

«АПК-Інвест» – вертикально інтегрована агропромислова компанія з повним замкнутим циклом виробництва охолодженої свинини: від вирощування зернових і виготовлення комбікормів до виробництва та реалізації м’ясної продукції.

На ринку компанія представлена продукцією ТМ «М’ясна весна».

«АПК-Інвест» в 2016 році отримала чистий прибуток у розмірі 252,5 млн грн, що в 3,9 рази більше, ніж роком раніше. Виручка за цей період зросла на 4,7% – до 1,932 млрд грн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...