Новини / Рослинництво     20 листопада 2018 15:33

Андрушівський елеватор цього року прийме 40 тис. тонн зерна


Андрушівський елеватор, що входить у структуру ТОВ «Зернова база», планує прийняти близько 40 тис. тонн сільськогосподарської продукції врожаю 2018 р. У компанії сподіваються, що гнучка система бізнес-відносин з товаровиробниками дозволить елеватору вийти на рівень збереження зерна, не нижчий ніж того року.

Про це повідомило АПК-Информ.

На елеваторі приймають на зберігання пшеницю, сою, кукурудзу, соняшник та інші олійні культури. «У нас діє гнучка система бізнес-відносин з товаровиробниками. Для більшості з них надаємо суттєві знижки, оптимізуємо логістичні шляхи, підлаштовуємо свої графіки під режими роботи наших партнерів. У минулому році тільки Андрушівський елеватор прийняв близько 40 тисяч тонн зерна. Цього року, сподіваюся, обсяги заготівель будуть не меншими», – сказав генеральний директор «Зерновий бази» Алтинбек Мустапаев порталу «Житомирщина».

Читайте: Морські порти стримують транспортування зерна Укрзалізницею

«Урожай зернових в цьому році виявився вдалим, тому фермери та сільгоспвиробники південних районів області охоче везуть хліб в Андрушівку і Бердичів. Бердичівський елеватор крім автомобільного має залізничне сполучення, зокрема, з морськими портами, тому зараз потік зерна туди спостерігається ще більший», – йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що Андрушівський млин, який теж входить у структуру «Зернової бази», цього року вийшов на повну потужність і переробляє щомісяця близько 2 тис. тонн зерна.

Раніше Landlord уже писав про те, що через рекордний урожай зернових у регіонах України бракує потужностей елеваторів.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також