Новини    08 березня 2022 16:14

Американський виробник насіння Corteva припинив роботу в Росії через війну в Україні

Наразі вся комерційна діяльність компанії в Росії призупинена

Один із найбільших у світі виробників насіння сільськогосподарських культур та засобів захисту рослин (гербіциди, фунгіциди, інсектициди) – Corteva Agriscience, припинив роботу в Росії. Про це повідомляється у заяві компанії.

“Corteva Agriscience уважно стежить за ситуацією навколо вторгнення Росії в Україну. Наразі вся комерційна діяльність в Росії призупинена. Повага до суверенітету країн і демократії має першорядне значення, а війна та насильство не є прийнятними способами розв’язання розбіжностей”, – заявила компанія.

ЧитайтеАгентство Moodyʼs знизило рейтинг Росії до переддефолтного рівня

Компанія  також збирається вжити заходів, щоби “мінімізувати будь-який негативний вплив на продовольчу безпеку в Україні”.

Corteva Agriscience – колишній підрозділ конгломерату DowDuPont, відокремлений в окрему публічну компанію у 2019 році. Вона виробляє насіння під брендами Pioneer, Encirca, Brevant. Поряд з американською Monsanto та китайською Syngenta, Corteva Agriscience є одним із найвпливовіших гравців на світовому ринку виробництва насіння. Головний офіс компанії розташований у Вілмінгтоні, штат Делавер (США).

Раніше Landlord повідомляв, що триває 32-ий день війни, яку Путін оголосив Україні 24 лютого. Від початку повномасштабної війни в Україні загинули понад 1 207 цивільних. Про це повідомляє Управління Верховного комісара ООН з прав людини.

Наталія Марченко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...