Новини / Технології     27 грудня 2019 17:00

Американська авіакомпанія хоче робити біопаливо з лісової підстилки

Можливість виготовлення біопалива з лісової підстилки вирішила дослідити авіакомпанія Delta Air Lines зі Сполучених Штатів Америки.

Про це повідомляє Аgroday.

Оскільки лісова підстилка складається з різного року органічних відходів, авіакомпанія Delta Air Lines вирішила вивчити можливість виготовлення з цієї підстилки біопалива.

Як припускають аналітики авіакомпанії, приблизно 20 см верхнього шару лісового ґрунту складається з опалого листя, сосни, решток комах, кори та гілок дерев.

Авіакомпанія уклала угоду з компанією Northwest Advanced Bio-fuels  на проведення наукових досліджень, а також побудови підприємства з виготовлення такого біологічного пального.

Читайте: Куди поїхати фермерам на Новий рік 2020

 Дослідження мають виявити, чи насправді лісова підстилка може бути перероблена в пальне. Й чи така переробка не буде шкодити лісовим масивам. Якщо дослідження дадуть позитивний результат, авіакомпанія з США збирається інвестувати в виробництво біопалива.

За попередніми оцінками аналітиків Delta Air Lines, із лісової підстилки можна виготовити біопалива, що забезпечить 10% потреб авіакомпанії.

Landlord раніше розповідав, що Бразилія ризикує втратити ринок сої в ЄС через вирубку амазонських лісів

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також