Новини / Фінанси     18 січня 2022 09:45

Активи Фірташа, Косюка та Веревського ввійшли до реєстру пільговиків по газу

До переліку пільговиків включено близько 7 тис. підприємств

До складеного Міністерством аграрної політики переліку компаній, які мають право на пільговий природний газ, потрапили облгази олігарха Дмитра Фірташа, мережа АЗС «ОККО» та підприємств холдингів Юрія Косюка, засновника та голови правління агроіндустріального холдингу «МХП», «МХП Еко Енерджі» «Агро-С», та Андрія Веревського, засновника компанії «Кернел». Про це повідомляє РБК Україна.

До переліку пільговиків включено близько 7 тис. підприємств. Зокрема, до реєстру включено газзбут „Ві-Ді ГАЗ“ Дмитра Фірташа. У наказі Мінагрополітики компанія проходить як виробник борошномельно-круп’яної промисловості. Також у переліку включено ідентифікаційний код ЄДРПОУ 38 863 790, який належить газовій компанії „Є Енергія“ Дмитра Фірташа з річним оборотом 29,7 млрд грн. Але під цим кодом у реєстрі вказана компанія „Гоба“, як виробник хлібобулочних виробів.

Крім того, до реєстру пільговиків потрапили також структури МХП Юрія Косюка — «Миронівська птахофабрика» та «Миронівський інкубатор», а також «Полтавський олійноекстракційний завод» компанії «Кернел» Андрія Веревського із сумарною річною виручкою близько понад 100 млрд грн.

До реєстру також потрапили підприємства групи OKKO, які забезпечують однойменну мережу АЗС харчовими продуктами, зокрема хлібобулочними виробами. Остаточне рішення буде приймати Комітет з нагляду. Після публікації постанови Комітет з нагляду очікує від усіх підприємств відповідні заявки з обґрунтуванням.

Раніше Landlord повідомляв, що виробникам хліба обмежать ціни на газ.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також