Новини    28 січня 2021 16:01

Акції Beyond Meat зросли на 18% після укладання угоди з PepsiCo

Спільне підприємство буде розробляти закуски, виготовлені з білка на рослинній основі. Внаслідок угоди також зросли і акції PepsiCo

Акції Beyond Meat зросли на 18% після того, як лідер м’ясного виробництва на рослинній основі створив спільне підприємство з PepsiCo для розробки закусок, виготовлених з білка на рослинній основі. Акції PepsiCo також подорожчали на 1,2%. Про це повідомляється на сайті Nasdaq.

Поки що фінансові умови партнерства не розголошуються. Однак Beyond Meat (BYND) вважає, що це підприємство забезпечить виробництву м’яса на заводі доступ до більшої кількості споживачів, оскільки воно входить до нових категорій продуктів та каналів дистрибуції. Beyond Meat та PepsiCo (PEP) створять нову компанію – The PLANeT Partnership, LLC (TPP).

«Ми раді офіційно об’єднати зусилля з PepsiCo у партнерстві PLANeT, спільному підприємстві, яке об’єднує надзвичайну глибину та широту їх розподілу та маркетингових можливостей із нашими провідними інноваціями в галузі рослинних білків. PepsiCo представляє ідеального партнера для нас у цій діяльності, що має глобальний розмах і важливість», – сказав генеральний директор Beyond Meat Ітан Браун.

Читайте: У 2020 році у Європейському Союзі зменшилось споживання яблук

Спільне підприємство використовуватиме те, що воно називало позитивними інгредієнтами, за допомогою таких інструментів та технологій, як регенеративне сільське господарство та мережеві виробничі заводи, нейтральні до води та вуглецю.

Партнерство започатковано після того, як Beyond Meat на початку січня об’єднався з Yum!Brands (філіалом Taco Bell) для розробки білка на рослинній основі. Також протягом останнього року компанія приклала зусилля для виходу на Бразилії та Китаю. Восени 2020 року продукція компанії продавалася приблизно в 122 000 продовольчих магазинах у понад 80 країнах світу.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що у 2020 році Україна закрила 11 квот на безмитний експорт до ЄС

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...