Новини    20 травня 2022 10:34

Агроклієнти ПУМБ можуть отримати кредит та знижку на придбання добрив від OSTHEM RETAiL

Банк ПУМБ та OSTHEM RETAiL пропонують вигідні умови на придбання добрив

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) спільно з прямим представником одного з найбільших виробників азотних добрив OSTHEM RETAiL об’єдналися у новій партнерській ініціативі, аби запропонувати українським фермерам вигідні умови на придбання добрив. Про це йдеться в пресрелізі банку.

Відтепер усі агроклієнти ПУМБ, які отримують фінансування за державною програмою підтримки “Доступні кредити 5-7-9” під 0%, мають можливість протягом травня-червня спрямувати кредитні кошти на придбання добрив від OSTHEM RETAiL з гарантованою знижкою 500 грн/т.

Знижка надається на такі види азотних добрив:

  • карбамід,
  • аміачна та вапняково-аміачна селітра,
  • КАС-32 та аміачна вода

“Така пропозиція допоможе аграріям придбати необхідну продукцію для весняно-польових робіт, що тривають. А також заздалегідь підготуватись до осіннього сезону, завчасно плануючи свої витрати та мінімізуючі ризики валютних коливань”,  – зазначили у банку.

OSTHEM RETAiL – роздрібний напрям азотного холдингу OSTCHEM, що є частиною Group DF, який входить у десятку лідерів світових виробників азотних добрив. Підприємства групи, є поєднанням інновацій та багаторічного досвіду, тож по праву вважаються прикладом технічного прогресу хімічної галузі.

Взяти участь у державній програмі підтримки “Доступні кредити 5-7-9” та отримати фінансування для агрогосподарства можна заповнивши заявку за посиланням.

Наталія Марченко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...