Новини / Рослинництво     30 червня 2023 08:03

Агрофірма “Колос” переходить на виробництво сидератів


Агрофірма Колос відкриває новий напрямок в насінництві — сидерати. Пропонується: кінські боби, редька олійна, фацелія, гірчиця, люпин.

Про це стало відомо з офіційної сторінки ТОВ “Агрофірма Колос” у Facebook.

“Сидерати, як зелене добриво для поліпшення родючості грунту. Будь-які ґрунти, які б вони не були за складом, і які б культури на них не вирощували, з часом втрачають мінеральні та органічні складові, стаючи непридатними для використання. Для відновлення властивостей ґрунту, його структури та кількості гумусу застосовують органічні добрива, в число яких входять так звані “зелені добрива” — сидерати”, — ідеться у дописі.

Довідка: Підприємство засноване у 2000 р. Займається вирощуванням зернових, олійних культур, кукурудзи на силос. А також займається садівництвом, тваринництвом, виробництвом спецій, птахівництвом та переробкою с/г продукції.

Детальніше про те, як працюють сидерати читайте у нашому інтерв`ю із керівником ТОВ “Агрофірма “Колос” професором кафедри землеробства та гербології Національного університету біоресурсів і природокористування України, доктором сільськогосподарських наук Леонідом Васильовичем Центилом.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також