Новини    28 лютого 2019 11:58

Аграрний Оскар: УЗА вдруге стала найефективнішою організацією року

Українська зернова асоціація вдруге отримала відзнаку як краща профільна громадська організація за версією «Української Асоціації професіоналів в сфері GR та лобістів». Торік вона лобіювала інтереси аграріїв у секторах логістики, зберігання й транспортування зерна, фітосанітарного контролю, фіскальної політики та міжнародної діяльності.

Про це повідомляє прес-служба організації.

Очільник УЗА Микола Горбачьов наголосив: результати діяльності організації відомі не лише представникам вітчизняного бізнесу, але й іноземним компаніям. Це підтвердило ефективність і якість роботи зернової асоціації.

Читайте: В УЗА знають, як вирішити проблему крадіжок зерна на залізниці

«Бізнес нарешті розуміє, що роль громадських організацій знаходиться на зовсім іншому рівні сприйняття в світі. Люди лобіюють та відстоюють інтереси цілих галузей. Наша держава ще молода й вона не встигає виконувати всі ті функції, які на неї мають бути покладені. Тому роль громадських організацій у тому, щоб допомогти та скерувати державні сили, величезна», – заявив на церемонії нагородження Микола Горбачьов, президент УЗА.

Микола Горбачьов додав: далі будуть продовжувати допомагати бізнесу нарощувати експортні поставки та розвивати як внутрішній, так і зовнішній ринки.

Як раніше повідомляв Landlord, президент УЗА Микола Горбачьов оцінив значення банкрутства для ринку одного з найбільших агрохолдингів України «Агроінвестгруп». На його думку це може призвести до скорочення закупівель, зменшення інвестицій та падіння динаміки ринку. За попередніми оцінками, компанія «Агроінвестгруп» заборгувала як українським, так і іноземним компаніям від $80 до $120 млн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...