Новини / Рослинництво     06 лютого 2020 11:27

Аграрний комітет погодив приєднання України до Насіннєвих схем ОЕСР

Профільний комітет Верховної Ради України підтримав законопроєкт №0029, поданий урядом. А також узгодив оновлення законодавства про агрохімію.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Народні депутати України на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики підтримали два важливих для аграрної сфери документи.

Зокрема, депутати рекомендували Верховній Раді України прийняти законопроєкт №0029, що передбачає приєднання нашої країни до Схеми сортової сертифікації насіння хрестоцвітих та інших олійних або прядивних культур та Схеми сортової сертифікації насіння цукрового та кормового буряка Організації економічного співробітництва та розвитку.

Читайте: Зерно, бобові та насіння: на чому заробляють топ-аграрії

“Це сприятиме підвищенню якості вітчизняного насіннєвого матеріалу, рівня конкурентоспроможності вітчизняних сортів на зовнішніх ринках, задоволенню експортного попиту та відкриттю нових ринків збуту”, – запевняє пресслужба мінекономрозвитку.

Також народні депутати аграрного комітету схвально поставилися до запропонованого урядом  проєкту закону №2548 про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення державного регулювання у сфері поводження із пестицидами і агрохімікатами.

Метою законопроєкту є забезпечення повної прозорості та простежуваності регуляторних і дозвільних процедур шляхом переведення у цифровий формат, а також зміна повноважень органів виконавчої влади.

Landlord раніше повідомляв, що ціни на насіння соняшника в січні зросли на 500 грн/т.

 

Читайте також