Новини    07 березня 2022 20:14

Аграрний фонд завантажує зерном партнерські комбінати хлібопродуктів для виготовлення борошна

У лютому 2022 року вже перероблено близько 9 тис. тонн пшениці

АТ “Аграрний фонд” спрямовує запаси зерна для забезпечення продовольчої стабільності в Україні. Про це повідомляє пресслужба компанії.

“Акціонерне товариство “Аграрний фонд” з метою уникнення гуманітарної кризи та забезпечення продовольчої стабільності в Україні завантажує зерном партнерські комбінати хлібопродуктів для виготовлення борошна”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в лютому 2022 року вже перероблено близько 9 тис. тонн пшениці та спрямовано борошно на потреби населення.

Читайте: В Україні запустили сайт для допомоги аграріям у проведенні посівної

“В березні 2022 року товариство переробить близько 12 тис. тонн пшениці, яка зберігається на переробних підприємствах в різних областях України”, – йдеться в повідомленні.

“Аграрний фонд” забезпечує постачання борошна хлібопекарським підприємствам та в національні торговельні мережі. Товариство продовжує виготовлення гречки і постачання її в торговельні мережі.

Раніше Landlord повідомляв, що триває 12-ий день війни, яку Путін оголосив Україні 24 лютого. З початку російського вторгнення в Україну загинуло понад 2000 українців, за винятком військових, повідомляє ДСНС.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...