Новини    30 березня 2018 16:34

Агропідприємства Харківської області в січні-лютому збільшили виробництво на 12%


В січні-лютому в Харківській області зростання виробництва сільгосппродукції склало 8%, при цьому сільгосппідприємства збільшили обсяги на 12,4%. Про це повідомляє ХОДА.

На аграрних підприємствах Харківської області збільшилися обсяги виробництва молока на 0,5% шляхом збільшення продуктивності дійного стада: у порівнянні з минулим роком надої зросли на 6%. Загалом в області вироблено 37,3 тис. тонн молока.

Окремі райони проводять активну роботу щодо збільшення поголів’я великої рогатої худоби, у тому числі корів. Так, у Первомайському районі поголів’я збільшилося на 2,9% (корів – на 3,4%), у Лозівському районі – на 3,3% (6%), у Золочівському – на 0,2% (9%).

Деякі господарства збільшують і поголів’я свиней: наприклад, у Золочівському районі за два місці поточного року воно збільшилося майже у 2 рази.

Продовжують нарощувати показники і підприємства птахівництва. Так, протягом січня-лютого в області було вироблено 29,1 млн штук яєць, що на 6% більше у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.

Найкращі показники у тваринництві демонструють: Барвінківський район (28,4%), Куп’янський – 25%, Валківський – 19%, Печенізький – 19%, Балаклійський – 18%, Золочівський – 11% та Вовчанський район – 10%.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...