Новини    05 квітня 2018 18:01

«Агроліга» побудувала МЕЗ


Група компаній «Агроліга» (Харківська обл.) завершила будівництво маслоекстраційного заводу. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Завершено будівельні роботи, включаючи оздоблювальні, змонтовано обладнання, закриті всі технологічні отвори, колодязі і кабельні канали, виконано освітлення та опалення, закінчено встановлення електрообладнання та виконано його заземлення. Облицювання будівель і внутрішнє оздоблення в цехах виконане на 100%. Абсолютно готова система вентиляції та водовідведення. Завершуються роботи з внутрішнього оздоблення нового адміністративно-побутового корпусу», – йдеться в повідомленні.

Тепер, протягом двох місяців буде проводиться діагностика обладнання і тестування технологічних процесів. Уже розроблений план-графік пусконалагоджувальних робіт.

Перевірка обладнання буде проводитися в двох режимах – з навантаженням і без, а також в режимі індивідуальних випробувань і комплексного апробування.

Перевірка спрямована на виявлення та усунення можливих дефектів, допущених при монтажі електрообладнання. Також буде проведена заміна вибракуваних і поставка відсутніх витратних матеріалів.

Після завершення пусконалагодження завод буде переведений в робочий режим і виведений на номінальну потужність.

«Агроліга» планує за рахунок нового заводу збільшити частку на ринку соняшникової олії в Харківській області до 10-12%. Потужність нового ОЕЗ повинна скласти до 170 тис. тонн насіння соняшнику на рік. Підприємство також зможе виробляти соєве і рапсове масло.

Також «Агроліга» має намір переробляти лушпиння й макуху в електроенергію. У березні компанія зареєструвала ТОВ «Ейджіеленерджі» (AGL Energy). Компанія займеться виробництвом електроенергії з біопалива та її продажем по «зеленому» тарифу.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...