Новини / Фінанси     20 листопада 2018 16:46

Аграрна розписка: фермерів консультують онлайн


Українські фермери  можуть отримати безкоштовну юридичну консультацію щодо оформлення аграрної розписки онлайн. Юрисконсульти проекту “Аграрні розписки в Україні” проводять вебінари “Прямий ефір з розписками!”щочетверга. Найближчий відбудеться  22 листопада.

Зареєструватися на вебінар може кожен охочий за посиланням.

Онлайн-консультації кожного четверга юристи почали надавати з жовтня. Проект закінчиться 20 грудня. Під час вебінару, який триватиме годину, зареєстровані учасники можуть ставити запитання щодо оформлення, реєстрації та виконання аграрних розписок.

Юридичні консультації надаються в рамках проекту “Аграрні розписки в Україні”, що реалізується за підтримки  міжнародної фінансової корпорації (IFC) Групи Світового Банку та Швейцарської Конфедерації в Україні.

Читайте: Мобільність та великі об’єми: ТОП-5 плюсів зернового терміналу в Південному порту

Як повідомляв LANDLORD, аграрна розписка – це інструмент фінансування, за допомогою якого агровиробник має можливість отримати кредитування, як товарне так і фінансове, під заставу майбутнього урожаю. В залежності від умов розрахунку за цим кредитуванням розписки можуть бути фінансові та товарні. За фінансовою розрахунок відбувається грошима, за товарними – частиною зібраного урожаю.

На 18 червня в Україні було видано 587 аграрних розписок на 3,67 млрд грн.

Читайте також