Новини / Трейдинг     19 листопада 2018 11:07

Аграрії майбутнього: ТОП-7 професій

Професія аграрія в найближчому майбутньому зрівняється за престижем зі сферою ІТ: такі спеціальності, як агрокібернетик, біохакер, агроном-генетик, будуть найбільш затребувані в сільському господарстві.

Аналіз майбутнього ринку праці в агросфері провели на tsn.ua.

Рейтинг ТОП-7 аграрних професій, які будуть користуватися попитом у найближчі кілька років, допомогла скласти Наталія Петричка, експерт департаменту управління персоналом виробничого напряму МХП.

Читайте: Компанія PÖTTINGER в Україні представила ряд інноваційних рішень для малих і середніх фермерських господарств

Тож яку кваліфікацію здобувати сьогодні, щоб стати найбільш затребуваним в аграрному секторі завтра?

Агроном-генетик. Завдання – застосовувати досягнення біотехнологій, адаптуючи культури до місцевих кліматичних умов, збільшуючи врожайність, покращуючи смак і подовжуючи терміни зберігання плодів.

Біохакер. Перспектива на найближчі 30 років – зламувати генетичний код організмів подібно до комп’ютерних систем.

Оператор дронів. Завдання – здійснювати аеророзвідку на полях.

Агроінженер. Щоб відремонтувати «розумний» трактор або комбайн, навичок механіка вже недостатньо. Потрібні знання з мікроелектроніки, програмування та мережевих технологій.

Зоотехнік. Має створювати ідеальні умови з вирощування худоби і птиці: дбати про мікроклімат, збалансований раціон і своєчасну профілактику захворювань. Професія потребує знань у галузі біології, ветеринарії, дієтології, а також технічних навичок, щоб налаштовувати кліматичні системи, пристрої автоматичного годування.

Сільськогосподарський еколог. Завдання – утилізація відходів, відновлення ґрунту після вирощування окремих культур, створення екопрограм у сільському господарстві, які запобігають порушенню природних процесів.

Агрокібернетик. Обов’язки – введення нових методів автоматизації, налаштування і обслуговування «розумних» ферм, а також контроль технологічних процесів.

Landlord уже писав про те, які спеціальності в агросфері найбільш потрібні сьогодні.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також