Новини    18 квітня 2018 18:11

Африканську чуму свиней виявили у господарстві виправної колонії


Проби біоматеріалу відібраних у свиней в підсобному господарстві Бердичівської виправної колонії № 70 у місті Бердичів Житомирської області, підтвердили діагноз АЧС. Про це повідомили в Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Згідно інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, 17 квітня в підсобному господарстві вказаної виправної колонії було зареєстровано захворювання та загибель свиней.

«При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи встановлено діагноз – африканська чума свиней», – йдеться у повідомленні.

У Держпродспоживслужбі заявили, що в осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС.

«З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Бердичівській міській державній адміністрації, рішенням якої затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, зон захисту та нагляду», – додали в службі.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...