Новини    23 травня 2018 10:15

АЧС виявлено відразу в двох областях


У загиблих свинях в Тернопільській та Київській областях встановлено діагноз Африканська чума свиней. Про це звітують у Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Згідно інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, в траншеї на узбіччі дороги мікрорайону Польок міста Обухова, знайдений труп домашньої свині.

«При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи встановлено діагноз – африканська чума свиней», – йдеться у повідомленні.

Крім того, відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби у Тернопільській області, захворювання та загибель свиней було зареєстровано в особистому підсобному господарстві що в селі Білокриниця, Зборівського району, Тернопільської області. В цьому випадку також було виявлено ДНК вірусу АЧС

«З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалахів АЧС проведено засідання державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при Обухівській міській раді та Зборівській районній державній адміністрації, рішеннями яких затверджено плани з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичних осередків, зон захисту та нагляду. В осередках захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС», – додали в Держпродспоживслужбі.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...