Новини    02 липня 2018 17:15

АЧС виявлено в Одеській, Тернопільській та Сумській областях


Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області захворювання та загибель свиней було виявлено в особистих підсобних господарствах громадян в селах Кислиця та Лощинівка Ізмаїльського району.

При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи було виявлено ДНК вірусу АЧС.

Крім того, відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області захворювання та загибель свиней було виявлено в особистих підсобних господарствах громадян в селі Стіжок Шумського району.

При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Львівській регіональній державній лабораторії ветеринарної медицини було виявлено ДНК вірусу АЧС.

Разом з тим, відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області захворювання та загибель свиней було виявлено в особистому підсобному господарстві громадянина в с. М.-Вистороп (Лебединський район Сумська область) було виявлено два трупа домашніх свиней.

При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області було виявлено ДНК вірусу АЧС.

З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалахів АЧС проведено засідання державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при Ізмаїльській, Шумській та Лебединській районних державних адміністраціях, рішеннями яких затверджено плани з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичних осередків, зон захисту та нагляду.

В осередках захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...