Новини / Фінанси     24 березня 2022 16:31

Сільськогосподарські товаровиробники можуть отримати кредит до 60 млн грн під 0%

На реалізацію інвестиційного проекту та на рефінансування заборгованості кредит надається щонайбільше на 5 років

За програмою “5-7-9%” українські сільськогосподарські товаровиробники матимуть можливість отримати кредит до 60 млн грн під 0% на час воєнного стану. Про це повідомляє пресслужба Мінагропроду.

Зазначається, що відповідно до рішення Уряду програма “Доступні кредити “5-7-9%” розширюється. Відтак, аграрії протягом дії воєнного стану та місяць після його завершення можуть отримати кредит під 0%. Після цього кредитна ставка становитиме 5%. Також збільшено максимальну суму кредиту до 60 млн грн.

Сстрок кредитування за програмою “5-7-9%” залежатиме від цільового призначення коштів. На реалізацію інвестиційного проекту та на рефінансування заборгованості кредит надається щонайбільше на 5 років. Для фінансування оборотного капіталу — на 3 роки.

Додається, що кредитування аграріїв для провадження своєї діяльності на період воєнного стану протягом 6 місяців з 0% відсотковою ставкою, після цього 5%. Кредит надається виключно на придбання основних засобів та покриття будь-яких витрат, пов’язаних із провадженням сільськогосподарської діяльності в значенні Закону України “Про державну підтримку сільського господарства України”.

“Вартість такого кредиту буде 0%, всі відсотки компенсує держава, для того, щоб за ці кошти сільськогосподарські виробники могли купити всі необхідні засоби виробництва та здійснити посівну компанію” — заявив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.

Раніше Landlord повідомляв, що уряд підготував розширення програми кредитування для підприємців. 

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також