Новини    12 жовтня 2021 15:00

В Україні вироблятимуть унікальне органічне добриво із біомулу

Луцькводоканал перероблятиме мул з очисних споруд на добриво

КП “Луцькводоканал” запустить виробництво органічного добрива із біомулу для потреб сільського господарства. Про це повідомляє прес-служба Луцької міської ради

Від процесу переробки виграє насамперед Луцька територіальна громада, адже мул не буде накопичуватися на очисних і не створюватиме потенційної небезпеки для екології. Також користь отримають сільгосппідприємства, які будуть використовувати органічне добриво з біомулу для удобрення ґрунтів. Експертизами доведено цілковиту безпеку та високу ефективність такого добрива.

“Переробка мулу в добриво і його збут сільгосппідприємствам — європейська практика, яка з’явиться і в Україні на КП “Луцькводоканал”. Це допоможе вирішити проблему із переробкою мулу, що лишається на очисних спорудах підприємства після проходження всіх етапів очистки. Мулові карти будуть розвантажені, а сільськогосподарські підприємства отримають безпечне добриво, яке значно збільшує врожай”, — йдеться в повідомленні.

Робота над проектом тривала два роки, адже потребувала проходження ряду дозвільних процедур, експертиз і отримання необхідних сертифікатів. Наразі мета досягнута — уся документація готова і підприємство, у разі залучення інвестицій на встановлення обладнання та його налагодження, зможе запустити виробничий цикл.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що в Україні запустили перший проєкт з виробництва водню.

Джерело: прес-служба Луцької міської ради

Наталія Софієнко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...