Новини / Техніка     23 листопада 2018 11:57

90% елеваторів відрізані від залізниці – Дельта Вілмар


Схема маршрутних відправок, яку склала Укрзалізниця, не вирішує проблему нестачі вагонів для транспортування зерна. 90% елеваторів розташовані далеко від вузлових станцій. В Україні є лише 70-80 елеваторів, які знаходяться біля залізничних маршрутів.

Про це повідомляє інтернет-ресурс Порти України.

Заступник директора з логістики ТД “Дельта Вілмар” заявив, що 90% лінійних елеваторів не мають доступу до залізниці. Маршрутні відправки, схему яких склала Укрзалізниця, не вирішують проблему нестачі вагонів для перевезення. Маршрутними є лише 70-80 лінійних елеваторів. А це всього 7-9% від загальної їх кількості в Україні.

Читайте: Морські порти стримують транспортування зерна Укрзалізницею

Раніше Укрзалізниця запропонувала обмежити роботу 198 станцій, щоб підвищити ефективність операційної роботи компанії. Національний перевізник висунув пропозицію взагалі закрити для вантажних перевезень 72 станції. Інші 126 – до 31 грудня. В “Укрзалізниці” впевнені, що закриття неефективних вантажних станцій має скоротити витрати компанії на 6 млрд грн.

Нагадаємо, Укрзалізниця  ввела тимчасові обмеження на відправку зерна та зернобобових до вантажоотримувачів та портових операторів  Одеського, Миколаївського портів та морського порту “Чорноморськ”.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також