Новини    17 лютого 2018 12:10

89% оформлень товарів на експорт здійснюється онлайн


На сьогоднішній день 89% митних оформлень товарів на експорт вже здійснюється в режимі онлайн. Про це повідомив в.о. голови Державної фіскальної служби України Мирослав Продан, передає прес-служба відомства. Оформленні імпортних товарів онлайн становить 69%.

«Ми доопрацювали програмний продукт, в якому сьогодні працюють митники та всі суміжні служби, які представлені та здійснюють контроль в пунктах пропуску. І сьогодні платник податків за допомогою відповідного програмного забезпечення може в режимі онлайн з телефону, планшету, чи іншого пристрою фактично здійснювати всі процеси митного оформлення не перебуваючи безпосередньо в пункті пропуску або на внутрішній митниці», – зазначив очільник ДФС.

За його словами, ДФС вже вирішила проблему, спричинену необхідністю надсилання платниками одних і тих самих сканованих документів кілька разів.

«Саме на це було найбільше нарікань з боку платників. Відтепер документ, який вже подавався в інформаційну систему в сканованому вигляді, надавати не потрібно – варто лише вказати код, номер, дату документа та номер справи, до якої прикріплявся цей документ, і він буде доступним в інформаційній системі для відповідних контролюючих органів», – йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

За  даними ДФС, також запроваджено новий сервіс для декларантів – запит номеру справи онлайн для тих підприємств, які не отримали повідомлення про перетин кордону. Цей сервіс необхідно використовувати при ввезенні товарів морським або повітряним транспортом та при внутрішньому залізничному транзиті. Введено також і функцію подання заяви підприємством на здійснення митного оформлення в режимі онлайн на основі декларації, яка ще не подавалася до митного оформлення, однак відомості про товари та транспортні засоби вже відомі

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...