Новини / Фінанси     20 листопада 2019 17:03

55,8 млн євро на розвиток біоенергетики в Україні: нова програма ЄБРР

ЄБРР спільно з Глобальним екологічним фондом виділять 55,8 млн євро на реалізацію програми підтримки розвитку біоенергетики в Україні. Бенефіціарами програми можуть стати аграрні й логістичні компанії, які працюють з відходами та які виробляють і переробляють біомасу.

Про це повідомляє Економічна правда.

Програма передбачає розвиток технологій та систем зі збирання, зберігання і переробки агробіомаси в Україні. Запустити цю програму мають уже цього року.

За інформацією ЄБРР, із виділених коштів $50 млн спрямують на кредитування проєктів з біоенергетики в приватному секторі, $3,5 млн – на заохочувальні гранти, решту – на інформаційну підтримку та освітні проєкти в галузі біоенергетики.

Читайте: З 1 грудня у 6 областях стартує наповнення фермерського реєстру – Висоцький

«Теоретично, будь-яка приватна компанія, яка так чи інакше вплине на розвиток ланцюжка створення біомаси, може стати бенефіціаром цієї програми», – пояснила провідний фахівець Європейського банку реконструкції та розвитку Тетяна Маркута.

Landlord раніше повідомляв про те, що за перші 6 місяців 2019 року в Україні введено в експлуатацію біогазових потужностей в 1,5 разу більше, ніж за весь минулий рік, – 20 МВт.

Читайте також