Новини / Політика     26 вересня 2019 10:04

54 млрд євро на зниження викидів СО2: Німеччина стає на захисту клімату

Кабінет міністрів Німеччини затвердив проект пакета заходів щодо захисту клімату. Нова програма буде найбільшою з усіх кліматичних пакетів, що впроваджувалися в країні дотепер. Зокрема на зниження викидів вуглекислого газу в атмосферу до 2023 р. з бюджету виділять 54 млрд євро.

Про це повідомляє Європейська правда.

Проект документа з основними положеннями нового пакета, спрямованого на запобігання змінам клімату, було прийнято урядом 25 вересня. Щоб нова програма почала діяти, мають бути внесені поправки в низку законів. Також багато деталей розробленої програми потребують вдосконалення. Зокрема наразі ще вирішується, яку суму компенсуватимуть покупцям електроавтомобілів.

Читайте: Трамп посміявся над 16-річною кліматичною активісткою Гретою Тунберг

Партія «зелених» вважає розроблений кліматичний пакет недостатнім і закликає уряд до більш жорстких заходів. Для перевірки результатів роботи, спрямованої на запобігання змінам клімату в Німеччині, щорічно скликатиметься експертна рада.

Landlord раніше повідомляв про те, що уряд Німеччини готує законодавчу базу для заборони використання пластикових пакетів і одночасно здійснює конкретні заходи щодо зменшення використання пластику.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також