Новини / Технології     05 лютого 2019 17:00

5 аграрних університетів увійшли в ТОП-100 найкращих ВНЗ України

Міжнародна ініціатива з головним офісом в Іспанії – «Webometrics ranking of world’s universities» оприлюднила список 100 кращих університетів України, діяльність яких найбільше представлена в інтернеті. До рейтингу увійшло 5 аграрних вищих навчальних закладів.

Рейтинг опубліковано на сайті проекту.

18-те місце – Національний університет біоресурсів і природокористування України. У світовому рейтингу заклад займає 4226 позицію.

24-те місце – Житомирський національний агроекологічний університет. У світі – 4618 місце.

47-ме місце – Таврійський державний агроекологічний університет. У світі заклад знаходиться на 5780 позиції.

81-ше місце – Сумський національний аграрний університет. У світі розташований на 7759 сходинці.

93-тє місце – Уманський національний університет садівництва. У світовому еквіваленті це – 8312 місце.

ЧитайтеІнновації в агросекторі: 5 корисних стартапів

Webometrics – один з найвідоміших рейтингів вищих навчальних закладів світу, в якому аналізують темпи представлення діяльності університетів в інтернеті. Його складають з 2004-го. Оприлюднюють 2 рази на рік – у червні та в кінці січня. Над рейтингом працюють фахівці з Лабораторії кіберметрики Національної дослідницької ради Іспанії, яка працює при Міністерстві науки та інновацій країни.

Уперше до списку університетів, найкраще представлених в інтернеті, увійшло 6 тис. закладів. Тоді як сьогодні експерти досліджують присутність у мережі більше 20 тис. ВНЗ по всьому світу.

Як раніше повідомляв Landlord, студентська організація Enactus Ukraine за підтримки міжнародних компаній оголошує конкурс на кращий інноваційний агростартап. Технологічні рішення можна пропонувати у сферах Food Tech, Ag Tech, Food Waste та інших. Команда-переможець безкоштовно поїде до Німеччини та зможе отримати €15 000 за свій винахід. Кінцевий термін подачі заявок – 21 лютого.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також