Новини / Рослинництво     21 лютого 2019 07:36

Порушення захисту рослин і карантину аграріям обійшлося в понад 100 тис. грн

За результатами перевірки Держпродспоживслужби за минулий рік аграрії майже півтори тисячі разів порушили правила зберігання насіння, вирощених рослин та їхній захист. Сумарно за ці порушення підприємства були оштрафовані на понад 100 тис. грн.

Про це повідомляє прес-центр Держпродспоживслужби.

Торік фітосанітарні інспектори на агропідприємствах виявили 602 порушення щодо проникнення і поширення небезпечних шкідників, хвороб і бур’янів, тобто карантину рослин. За це на компанії наклали адміністративний штраф розміром 49 тис. грн.

Щодо захисту рослин, тобто методів боротьби зі шкідниками й бур’яном, то Держпродспоживслужба зафіксувала 822 порушення. Підприємства заплатили 52 428 грн.

ЧитайтеОднорідний клімат і захист від шкідників: нова концепція теплиць

Сумарна кількість порушень щодо карантину рослин становила 22% за рік з-поміж усіх аграріїв та щодо їхнього захисту – 37%.

Цього року Держпродспоживслужба продовжить перевірки підприємств на дотримання контролю щодо використання пестицидів та інших хімічних ЗЗР, карантину рослин та етичного насінництва.

Як раніше повідомляв Landlord, на початку лютого в Київській області на пункті митного пропуску «Димитрово» під час перевірки імпортних томатів в овочах виявили небезпечну південноамериканську томатну міль. Вантаж затримали та ліквідують.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також