Новини    02 лютого 2018 17:11

400 технічних регламентів ЄС в агросекторі адаптовані до Українського законодавства


Близько 400 технічних регламентів внесені до національного законодавства України у процесі імплементації угоди про зону вільної торгівлі з Євросоюзом. Про це заявив представник України при ЄС Микола Точицький в інтерв’ю люксембурзькому виданню «AGEFI Luxembourg», повідомляє Укрінформ.

За його словами за цим стоїться три роки підготовчої роботи, спрямованої на запровадження сучасних та єдиних з ЄС стандартів ведення сільського господарства, вимог у галузі безпеки продуктів харчування.

«Станом на сьогодні близько 400 технічних регламентів ЄС вже наближені до українського законодавства. Цими результатами ми великою мірою завдячуємо Угоді про асоціацію з ЄС, яка містить важливий розділ щодо наближення законодавства ЄС до національного, зокрема, в галузі санітарних та фітосанітарних стандартів», – повідомив посол.

Та додав, що зона вільної торгівлі України та ЄС відкриває суттєві торговельні можливості для українських експортерів у світлі нульових або знижених тарифів на практично 97% усіх товарів, що постачаються в ЄС, включаючи імпортні квоти для багатьох чутливих сільськогосподарських продуктів.

«Процес законодавчої апроксимації – вулиця з двостороннім рухом. В міру просування зазначених законодавчих реформ покращуватимуться й інвестиційний та бізнес-клімат в Україні. Європейські компанії першими відчують позитивні змін», – переконаний Точицький.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...