Новини / Політика     16 січня 2022 07:45

2022 рік має стати роком приватизації та корпоратизації — прем’єр-міністр

Всі фінансові плани державних підприємств на 2022 рік мають бути затверджені протягом місяця

В Україні 2022 рік має стати роком приватизації та корпоратизації. Про це заявив Денис Шмигаль, прем’єр-міністр, передає пресслужба «Урядового порталу».

«Уряд продовжує рух у напрямку зменшення ролі держави в економіці. Минулого року було розблоковано Велику приватизацію. Також ми відновили роботу номінаційного комітету. Ці важливі кроки дають змогу нам рухатися далі й суттєво прискорити приватизацію та корпоратизацію у 2022 році», — заявив Шмигаль.

За словами голови Фонду державного майна Дмитра Сенниченка, у 2021 році від приватизації державного майна було отримано 5,13 млрд грн надходжень. Дедалі більше учасників долучаються до аукціонів, що свідчить про зростання рівня довіри інвесторів до приватизаційних процесів.

Згідно з планом на 2022 рік, від приватизації планується залучити до державного бюджету 8 млрд грн. Крім того, прем’єр-міністр зі свого боку дав завдання Міністерству економіки спільно з відповідальними відомствами підготувати перелік державного майна, що буде передано на приватизацію. Учасники наради також обговорили впровадження корпоративної реформи. Денис Шмигаль дав завдання Мінекономіки створити дорожню карту на 2022 рік із корпоратизації державних підприємств.

«Всі фінансові плани державних підприємств на 2022 рік мають бути затверджені протягом місяця», — підкреслив прем’єр.

Раніше Landlord повідомляв, що приватизація об’єктів спиртової галузі принесла держбюджету 1,3 млрд гривень.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також