Новини / Політика     04 жовтня 2019 11:33

2000 тракторів на трасі: хвилю протестів у Нідерландах готові підтримати німецькі фермери

Понад 2000 нідерландських фермерів з тракторами з усієї країни заявилися в Гаагу, щоб парламент нарешті звернув увагу на нездорову ситуацію в сільському господарстві. Асоціація німецьких фермерів заявила про готовність наслідувати цю вражаючу акцію протесту.

Про це повідомляє AgroXXI.

1 жовтня масові протести нідерландських фермерів викликали транспортний колапс у Гаазі: понад 2000 фермерів заблокували трасу тракторами, намагаючись донести до парламентарів, що сільське господарство несправедливо в односторонньому порядку звинувачують у таких екологічних проблемах, як надмірні викиди азоту та зміни клімату.

Читайте: Через міцну гривню Єгипет відмовляється від української пшениці – Олена Нероба

Повторення цього сценарію може статися і в Німеччині, зокрема через суперечливий план дій уряду щодо захисту комах (включаючи заборону на гліфосат наприкінці 2023 року).

«Ми не виключаємо, що й німецькі фермери можуть висловити своє обурення в цій формі. Якщо такі протести залишаться ненасильницькими, ми також підтримаємо їх», – заявив президент Асоціації фермерів Німеччини Йоахим Руквід.

Німецькі фермери вважають, що реакція аграріїв у Нідерландах цілком очікувана, оскільки політики і частина суспільства штовхають сільське господарство країни до відсутності перспектив.

Landlord раніше повідомляв про те, що 3 жовтня біля Верховної Ради України відбувся мітинг аграріїв, які протестують проти продажу землі іноземцям.

На фото: Колона тракторів рухається до Гааги. Фото надане організаторами мітингу в Нідерландах.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також