.rll-youtube-player, [data-lazy-src]{display:none !important;}

Новини    21 серпня 2017 19:53

18 українських молочників мають право експорту в ЄС


В Україні виробляють молоко сорту Екстра, вищого, першого, другого сортів і несортовое. Залежно від вимог країни призначення, для експорту годиться лише молоко «Екстра» і вищого сортів. Про це заявив керівник Держпродспоживслужби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів Володимир Лапа.

Розширити експортний потенціал допоможе підвищення якості молочної продукції з України.

«Процес переходу на виробництво молока і молочних продуктів тільки з сирого коров’ячого молока сорту Екстра в Україні просувається досить повільно», – підсумував Володимир Лапа.

Нині 18 українських молочних підприємств мають право експорту продукції на європейський ринок. Вони впровадили систему НАССР, що дозволяє контролювати всі небезпечні чинники, які можуть бути в харчовому продукті. Зокрема, молоко і молокопродукти українського виробництва поставляють до країн СНД, в ПАР, Марокко, Ірак, Чорногорію. До Китаю молоко експортують 27 українських виробників.

Напередодні завдяки світовій кон’юнктурі на вершкове масло експорт молочних продуктів з України виріс на 93,9%. Виробник вже відреагували на зростання експорту і збільшили обсяги виробництва – згідно з даними ФАО, показники закупівлі молока від професійних господарств збільшилися на 4,2%.

Ще немає новин у цій стрічці ...