Новини / Інвестиції     09 січня 2020 11:37

120 мільйонів вклав, 30 млн грн – держава не дала: на Житомирщині фермер шукає гроші на завершення корівника

Герой України Володимир Дідківський будує новий корівник за європейськими технологіями на 800 голів ВРХ. 120 мільйонів власних коштів вклав, ще 30 обіцяла дати держава, та передумала, нарікає керівник агрофірми «Єрчики».

Про це розповідає Голос України.

Новий корівник на 800 голів має невдовзі з’явитися в селі Єрчики Попільнянського району Житомирської області.

«У новому корівнику худоба пересуватиметься вільно, спатиме на теплих підстилках, отримуватиме якісне харчування впродовж доби, – розповідає журналістам керівник агрофірми Володимир Дідківський.

Новий корівник передбачає спеціальній зал для доїння, обладнаний за європейськими технологіями. Молоко з доїльного залу потраплятиме до холодильника за три секунди, розповідає фермер.

Уже сьогодні агрофірма «Єрчики» відома тим, що постачає населенню свіже молоко без домішок. Суворо стежать в агрофірмі за якістю продукції. Вже 15 років поспіль працюють за технологією доїння, що не передбачає контакту продукту з людськими руками.

Читайте: Українські переробники закуповують молоко в Польщі через брак сировини

«Молоко у нас масово закуповує фірма «Рудь». А у них там лабораторії найвищого класу. Як тільки виявлять хоча б якусь хвороботворну паличку – повертають усю партію молока. Збитки нам не потрібні, тож і дотримуємося порядку…», – пояснює Володимир Дідківський.

У новому корівнику планує ще більше чистоти, бо вже закупили європейське обладнання для очищення приміщення. Працюватиме воно без шкоди для довкілля. За спеціальними трубами відходи зливатимуться до відстійника ємністю 30 тисяч тонн. Через деякий час відходи вивозитимуть на поля як чудове добриво.

Будівництво нової ферми обійдеться агрофірмі в 150 мільйонів гривень.

«120 мільйонів власних уже витратили, ще 30 обіцяла дати держава, та передумала: сказали, грошей нема, – бідкається Володимир Дідківський.

Тепер доводиться терміново шукати оті 30 мільйонів, щоб завершити роботу.

Landlord раніше повідомляв, що за допомогою Канади на Львівщині будуть кооперативний молокозавод.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також