Новини / Фінанси     23 січня 2020 13:04

$10 млн в приватизацію: Зеленський обіцяє бізнесу небувалі преференції

Податкові канікули на 5 років пообіцяв президент України Володимир Зеленський інвесторам, що вкладуть в приватизацію $10 млн. А за $100 млн – окремий контракт із державою.

Про обіцянки, висловлені президентом України на Всесвітньому економічному форумі в Давосі повідомляє Інтерфакс-Україна.

Великому бізнесу, що погодиться брати участь у приватизації майна в Україні, президент Володимир Зеленський обіцяє податкові канікули.

“Усім інвесторам, які підуть у приватизацію $10 млн плюс, ми даємо податкові канікули. Ви не сплачуватиме п’ять років податок на прибуток”, сказав Володимир Зеленський у Швейцарії, під час World Economic Forum Book Club.

Президент України також оголосив про початок спеціальної програми для великих інвесторів  Investment nanny.

Зокрема, Володимир Зеленський повідомив: кожна велика компанія, що вкладе в Україну $100 або більше інвестицій, може розраховувати на спеціальний контракт із державою.

Читайте: Інститут агроекономіки: до 2025 року інвесторам краще вкладати у харчову промилосвість

“Держава вас захищатиме. У вас буде свій менеджер, який розмовляє п’ятьма мовами. І 24/7 він з вами працюватиме: будь-яке питання, будь-яка проблема контакт із цим менеджером і у вас не буде проблем”, сказав Володимир Зеленський.

Згодом Юлія Ковалів, заступник глави Офісу президента України пояснила деталі: для тих інвесторів, які купуватимуть на державні компанії на аукціонах у 2020-2021 роках, плануються на п’ять років податкові канікули. Тобто вони зможуть не сплачувати податок на прибуток.

“Ми вже впровадили стимули для оновлення виробничих активів тепер їх можна буде амортизувати прискорено (від двох до п’яти років)”, додала Юлія Ковалів.

За словами заступник глави Офісу президента, законопроєкти з преференціями для великого бізнесу внесуть Верховної Ради України найближчим часом.

Landlord раніше повідомляв, що за інформацією міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофія Милованова, 339 державних підприємств передали до Фонду державного майна для подальшої приватизації.

Читайте також