Новини / Рослинництво     10 лютого 2019 07:32

10 лютого – Всесвітній день бобових

Генеральна Асамблея ООН проголосила 10 лютого Всесвітнім днем бобових, що підтверджує значний внесок цих культур у стійке ведення сільського господарства. Заходи, приурочені до цієї події, відбувалися в НУБіП України.

Всесвітній день бобових цього року відзначається вперше. Рішення про це було затверджено 20 грудня 2018 р. на Генеральній Асамблеї ООН.

В Україні з приводу Всесвітнього дня бобових 8 лютого відбувся масштабний захід Національному університеті біоресурсів і природокористування України, організований ГС «Співтовариство виробників і споживачів бобових України» за сприяння  Мінагрополітики та НУБіП України. Участь у ньому взяли провідні українські науковці, представники ФАО в Україні, політики.

ЧитайтеВиробництво сої в Україні: названо п’ятірку областей-лідерів

Співтовариство виробників  і споживачів бобових України частувало учасників заходу різними стравами з бобових, популяризуючи споживання та вирощування бобових в Україні.

Landlord раніше повідомляв про те, що за перші 4 місяці 2018–2019 МР в Україні встановлено новий рекорд з виробництва соєвої олії.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також