27 листопада 2018 15:54

Ukrainian Food Expo 2018


II Міжнародна виставка продовольчої продукції пройде з 12 по 14 грудня у столичному МВЦ. Масштабний захід об’єднує ключових гравців ринку: від виробника до закупника.

Ця виставка — чудовий майданчик для ділових зустрічей та перемовин українських виробників харчової продукції та напоїв, переробних підприємств за національними та міжнародними дистриб’юторами, тощо.

Цього року організатори очікують біля 5000 бізнес-відвідувачів. Також очікується візити закупівельників з 50 країн СНДИ, Азії, Європи, Африки та регіону MENA.

Тематика виставки охоплює усі групи продовольчих товарів від економ до преміум сегменту, включаючи як традиційні, так і нішеві продукти. В рамках виставки діятимуть окремі експозиції постачальників обладнання, технологій та послуг для харчової промисловості; локальних виробників крафтової і фермерської продукції «Від лану до столу», а також українських виробників свіжих фруктів, овочів та ягід «Fresh зона».

Ukrainian Food Expo — це також більше 100 годин професійних тематичних конференцій, конгресів та семінарів. Цьогорічна ділова програма включає 12 галузевих заходів, які ознайомлять учасників  з тенденціями і перспективами розвитку вітчизняного та світового ринків, бізнес-кейсами успішних експортерів.

Останній день заходу, 14 грудня — ярмарка-продаж для споживачів.

Отримати безкоштовне запрошення на виставку можна тут.

З питань додаткової інформації та участі звертайтеся за тел.: +38 067 470 82 31 або на e-mail:  ak@ukrainian-food.org – Анастасія Павлюк.

Отримуйте щоранку на пошту свіжі новини та найцікавіше чтиво!