02 травня 2019 16:53

InvestPro Ukraine


24 червня 2019 відбудеться 10-та міжнародна бізнес конференція InvestPro Ukraine у Hilton Kyiv.

Що таке InvestPro?

Протягом року організатори шукають спікерів та партнерів конференції – спеціалістів з більш ніж 20-ти країн світу, CEO, генеральних та фінансових директорів, корпоративних юристів. На InvestPro вони представляють свої унікальні доповіді та кейси.

Захід InvestPro успішно поєднує конференцію та виставку, що дозволяє познайомитися зі світовими експертами в комфортній атмосфері нетворкінгу, поставити будь-яке запитання й отримати безцінний досвід.

InvestPro – це ідеї

Організатори запрошують успішних підприємців і Топ-менеджерів з різних галузей, які можуть забезпечити вас актуальною інформацією щодо інвестування, бізнес імміграції, оподаткування, wealth management, захисту активів і створення міжнародних структур.

Після відвідування конференції InvestPro Ukraine у вас з’являться ідеї для розвитку й масштабування власного бізнесу. Ви дізнаєтеся, як законно та ефективно структурувати сімейне майно та нові методи управління ним, а також, як знизити податок на прибуток, про те, які інвестиції будуть найприбутковішими в 2019 році.

InvestPro – це нові можливості

– 12+ презентацій;

– 12+ експонентів;

– 250+ делегатів;

– бізнес-нетворкінг під час кава-брейків та обіду, вечірнього коктейлю;

– відмінна організація + найвищий статус аудиторії.

InvestPro – це розкіш

Кожна конференція відбувається виключно у престижних готелях класу люкс. Цього року InvestPro Ukraine пройде в Hilton Kyiv – готелі з багаторічною історією і бездоганною репутацією.

Спеціально для гостей InvestPro Ukraine готель надає особливі ціни на проживання.

Ексклюзивна пропозиція для читачів «Landlord» – реєстрація за спеціальною ціною!

Промокод: Invest_LandLord

Детальна інформація

Реєстрація

З питань участі, реєстрації та проживання звертайтеся: тел .: +38 044 501 78 87; e-mail: bc@bosco-conference.com