Агролайф / LOL     13 жовтня 2019 17:02

Задокументовано вперше: свиня риє землю за допомогою інструменту

Французькі вчені задокументували незвичну поведінку свиней: уперше зафіксовано, як тварини використовують інструмент, щоб збудувати гніздо.

Про це повідомляє Agrarheute.

Коли еколог Мередіт Рут-Бернштейн із Французького національного інституту сільськогосподарських досліджень спостерігала за свинями Visayas-Pustelschwein у паризькому зоопарку, вона помітила щось незвичне. Одна із тварин взяла шматок кори в рот і почала копати землю.

Дослідниці стало цікаво, і вона вирішила вивчати цю поведінку. Мередіт припустила, що використання свинями знарядь праці пов’язане зі створенням гнізд.

Читайте: Божевільна ідея німецького фермера або чому кури ходять по мосту ВІДЕО

Відзняте в зоопарку відео підтверджує цю теорію: свині Visayas-Pustel використовують інструменти для будівництва гнізда – дупла, заповненого листям. Така поведінка ніколи раніше не була задокументована у свині.

Landlord раніше повідомляв про те, що науковці з американського Університету Еморі опублікували дослідження, в якому заявили: свині не менш розумні за собак, дельфінів, приматів та навіть людей. Після десятків тестів вчені встановили: свині мають гарно розвинені когнітивні здібності, хорошу довгострокову пам’ять та можуть проходити лабіринти. Крім того, вони розрізняють емоції та навіть мову символів.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також