Агролайф / Спорт     17 грудня 2018 13:35

Урожай знищив Патрульну поліцію. Рахунок 8:1 забезпечили футболісти з Канадської ліги

У чемпіонаті Чернівецької області з міні-футболу команда з красномовною назвою "Урожай" розгромила колектив "Патрульної поліції" із хокейним рахунком - 8:1. Двома голами за "агрономів" відзначилися представники Канадської ліги!

Про це повідомляє chernivtsisport.com.

Аграрії продовжують наступати на усіх фронтах. Так, у чемпіонаті Чернівецької області з міні-футболу в третьому турі колектив під назвою “Урожай” знищив “Патрульну поліцію” – 8:1.

Та що цікаво, двома м’ячами у зустрічі відзначилися Олег Керча та Михайло Рябий, які провели вдалий сезон у Канадській лізі за тамтешню “Воркуту”. Ця перемога дозволила урожайцям після 16-ти турів одноосібно посісти 2 сходинку із 9 балами в активі. Відзначимо, що власником “Урожая” є місцевий фермер Володимир Гліпко із селища Біле. Його господарство спеціалізується на культивуванні зернових.

ЧитайтеЩо подарувати дітям на Новий рік 2019

Щодо торонтської “Воркути”, то це молода команда, яка була створена в 2008 році російським бізнесменом Ігорем Демічевим. Тренерує торонтців відомий буковинський наставник Сергій Заєць, а в її складі виступають переважно українці.

У 2017 році “Воркуту” прийняли в Канадську Футбольну Лігу (професіональна ліга) і восени того ж року – команда стає чемпіоном регулярного сезону. Крім того, в Канадській Футбольній Лізі виступають ще два клуби, що представляють українську діаспору – “Торонто Атомік” та “Юкрейн Юнайтед”.

ФК “Воркута” Торонто

Раніше Landlord повідомляв про резонансне відео, в якому є беззаперечні докази організації договірних матчів в українському футболі.

Читайте також